O firmie

Firma Telecare Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku. Jesteśmy przedsiębiorstwem wykorzystującym nowoczesne technologie oraz najwyższej klasy sprzęt medyczny. Dbamy o zdrowie naszych pacjentów posługując się innowacyjnym systemem teleopieki. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, szkół oraz dla biznesu.

Po trzech latach działalności osiągnęliśmy pozycję lidera na rynku usług medycznych. Wciąż uatrakcyjniamy naszą ofertę śledząc najnowsze doniesienia naukowe w branży leczniczej oraz teleinformatycznej. Oferujemy  szeroki wachlarz usług telemedycznych dla pacjentów oraz osób objętych autorskimi programami profilaktycznymi.

Nasza firma swoją troską obejmuje chorych oraz realizuje programy zdrowotne wśród dzieci i młodzieży. Opiekujemy się pacjentami cierpiącymi na choroby układu krążenia, cukrzycy, schorzenia neurologiczne, a także zaburzenia depresyjne, lękowe oraz zaburzenia snu. Oferujemy wsparcie w zakresie onkologii i medycyny paliatywnej. Nasi pacjenci w każdej chwili mogą skorzystać  z profesjonalnej pomocy psychologicznej.

Budując prestiż i kompetencje marki Telecare kierujemy się szacunkiem dla ludzi, stawiając na ich indywidualizm i współpracę. Troska o dobro drugiego człowieka przejawia się zarówno w wysokiej jakości technologii sprzętu, jak i w wysokiej jakości relacji interpersonalnych – wewnątrz i na zewnątrz firmy. W jasny sposób określamy nasze wartości: stawiamy na ludzi - ich zdrowie i życie, a zadowolenie pacjentów jest naszym priorytetem.